Alexander Wiig 
alexanderwiig@gmail.com

Amandla Cherian  Konstnär

Anna-Lena Dancy  Keramiker
073 216 09 00
anna-lena@dancy.se
http://www.dancy.se/

Annalena Ingemansson  Textilkonstnär- Halmkonstnär - Konstnär
0531-33038
070 255 58 00
annalenaingemansson@hotmail.com
http://www.strawart.n.nu
http://www.dkf.se/wpforbund/medlemmar/anna-lena-ingemansson/

Annie Lindgren  Keramiker
070 815 94 66
annielindgren@yahoo.se
​http://www.annielindgren.se

Annika Wahlström  Textilkonstnär
070 630 01 32
kontakt@annikawahlstrom.se
http://www.annikawahlstrom.se

Berit Lindskog  Silversmed
0531-419 90
silversmeden@telia.com
http://www.silversmeden.blogspot.se/

Björn Ekblom  Möbelsnickare - Formgivare
0733 46 40 90
bekblom@yahoo.se

Cajsa Branchetti Hallberg  Textilkonstnär - Kostymör
073 613 04 72
cajsa@notquite.se

Catarina Vilhelmsson Möbelsnickare - Formgivare
0739-53 34 38

Chris Porcarelli  Metallkonstnär
070 295 14 68
chris@porcarellistudio.com
http://www.porcarellistudio.com

Christin Andersson  Keramiker
072-503 27 00
christin@glavakeramikverkstad.se

Elin Guldåker  Möbelsnickare - Formgivare
073 674 31 53
elin@guldakerssnickeri.se
http://www.guldakerssnickeri.se/

Emelie Rygfelt Wilander  Textilkonstnär
073 581 78 11
emelie.rygfelt.wilander@gmail.com
http://www.emelierygfeltwilander.tumblr.com

Emilia Persdotter  Textilkonstnär
073 435 16 32
emiliapersdotter@gmail.com

Espen Oliver Hansen  Möbelsnickare - Formgivare
073 151 51 14
eohsnickeri@gmail.com
http://www.eohs.se/

Felix Nilsson

Funny Livdotter  Konstnär
073-673 72 17
funny.livdotter@gmail.com

Gaby Karlsson Hain  
070 563 89 37
hain@notquite.se

Hans-Åke Guldåker  Möbelsnickare - Formgivare
070 262 82 03
hansake@guldakerssnickeri.se
http://www.guldakerssnickeri.se/

Helle Rasmussen Theliander  Silversmed - Skulptör
070 892 49 46
helle@rasmussen-theliander.se
http://www.rasmussen-theliander.se/

Jan-Erik Brask  Konstnär
070 396 09 61

Jeff Kaller  Keramiker
076 117 08 60
jeff.kaller@notquite.se

Jenny Ekelund  Musiker
070 307 76 84
jenny@notquite.se

Johan Wijk  Möbelsnickare - Formgivare - Musiker
070 282 32 70
johan@johanwijk.com
http://www.trans-form.se/

Jonatan Malm  Slöjdare - Musiker - Skribent
0736 10 50 17
tratt@notquite.se
​http://www.jonatanmalm.se

Karl Hallberg  Konstnär
073 680 55 31
karl@notquite.se
http://www.karlhallberg.se

Katarina Aneer  Konstnär 
070 301 67 49
katarina.aneer@gmail.com
http://www.katarinaaneer.se/

Kerstin Helenesdotter  Konstnär
kerstinhelenesdotter@gmail.com
 

Lasse Jonsson  Formgivare
070 621 84 22
3dform@swipnet.se
http://www.3dform.nu/

Lena Adamina Waldau  Konstnär - Skribent - Filosof
artfool@telia.com
http://www.artfool.se

Linda Loland  Möbelformgivare
076-336 62 64 
linda.lohland@gmail.com 
http://www.lindaloland.com ​​​​​​​​​​​​​​

Lisa O. Malm  Slöjdare
0738-71 46 22
lisa@notquite.se

Lise Wichmann Hansen  Keramiker
0533-403 10
lise@wichmann.dk
http://www.wichmann.dk/backa/

Luka Jelusic  Konstnär
+46 76 883 18 81
cubodelubo@gmail.com
http://lukajelusic.com

Lukas Arons  Stenskulptör
070 667 15 06
info@lukasarons.eu
http://www.lukasarons.eu/

Malin Eriksson  Författare - Skribent - Pedagog
070 520 28 00
malin@livsgladjen.se
​​​​​​​ www.malinsbocker.com ​​​​​​​​​​​​​​

Malin Palm  Konstnär
070 341 11 17
palm@notquite.se
http://www.malinpalm.com/

Malin Robertson Harén  Fotograf
070 329 44 12
malin@notquite.se
http://www.malinrobertsonharen.se/

Marcus Haraldsson  Journalist - Fotograf
070 943 89 12
haraldssonfoto@gmail.com
http://www.haraldssonfoto.se/

Marie Bancks  Konstnär
Tel Sverige: 072-563 92 85 
Tel Danmark: 00 45 266 471 45 
marie@mariebancks.com
http://www.mariebancks.com

Marita Arvidsson  Konstnär
070 666 16 71
marita@notquite.se
​​​​​​​http://www.maritaarvidsson.se​​​​​​​

Mie Felth  Konstnär
072 243 29 77
mie@notquite.se

Mikael Hedblom  Konstnär
Söderborgsvägen 1
671 95 Klässbol
am.hedblom@gmail.com

Miklós Fözö  Smed - Konstnär - Stenskulptör
070 380 49 06
fozo@notquite.se

Mirjam Korn  Formgivare
070 345 57 01
mirjam.korn@gmail.com
http://www.mirjamkorn.se

Olivia de Jong  Konstnär - Möbelsnickare - Formgivare
070 795 94 64
olivia.dejong@live.se

Ossian Gustavsson  Konstnär
070 293 14 33
info@ossiangustavsson.se
http://www.ossiangustavsson.se/

Per Ingvad  Formgivare - Möbelsnickare
070 278 95 96
info@peringvad.se
http://www.peringvad.se

Peter Mol  Smed - Konstnär
073 839 58 21
mol@notquite.se

Richard Dore  Konstnär
073 903 72 05
richard_dore@hotmail.com
http://www.richarddore.tumblr.com

Pia Thorup Steen Textilkonstnär
070 602 51 17

Richard Svanström  Metallkonstnär
070 338 42 02
metalform@telia.com

Sanna Wijk  Keramiker
070 242 61 95
sanna.wijk@gmail.com
http://www.sannawijk.com/

Sara Vogel-Rödin  Textilkonstnär
070 270 10 54
vogel-rodin@notquite.se
http://www.saravogelrodin.se/

Susanne Eriksson  Fotograf - Illustratör
076 103 72 31
a.susanne.eriksson@gmail.com
www.susanne-eriksson.com   Fotograf
www.susanneeriksson.it           Illustratör

Stig Kälvelid  Fotograf - Konstnär
070 638 91 32
stig@kalvelid.se
http://www.kalvelid.se/

Therése Carlsson  Konstnär
073 574 74 88
therese@notquite.se

Tina Reuterberg  Keramiker
076 217 46 76
tinareuterberg@hotmail.com

Ulrika Aneer  Konstnär
0730 60 90 77
aneer@notquite.se
www.ulrikaaneer.se

Urban Jansson  Konstnär
070 552 20 46
jansson@notquite.se

Veronica Odén  Konstnär
076 103 78 81
veris72@hotmail.com
www.veronicaoden.se

Åsa Nyström  Konstnär
070 311 18 04
nystrom@notquite.se